De Olympische Spelen in Parijs gaan éindelijk beginnen. Vanuit Noord-Holland doen er 69 atleten mee aan de Spelen. Iedere dag komen er Noord-Hollandse sporters in actie. Bekijk hun programma in het onderstaande schema.
Zaterdag 27 juli
Vanaf 8.30 uur: (Badminton) gemengde groepswedstrijden met Selena Piek en Robin Tabeling
Vanaf 9.00 uur: (Roeien) Mannen: voorrondes skiff, dubbel twee en dubbel vier met Simon van Dorp en Tone Wieten
Vanaf 9.00 uur: (Roeien) Vrouwen: voorrondes skiff, dubbel twee en dubbel vier met Laila Youssifou en Roos de Jong
Vanaf 9.30 uur: (Paardensport) met Sanne de Jong
Vanaf 10.00 uur (Judo -60 kilo) met Tornike Tsjakadoea
Vanaf 11.00 uur (Turnen) Mannen: kwalificatie met Casimir Schmidt en Loran de Munck
Vanaf 12.00 uur (Tennis) met Tallon Griekspoor
12.45 uur: (Hockey) Mannen: Nederland – Zuid-Afrika met Jonas de Geus, Jip Janssen en Derck de Vilder
14.00 uur: (Waterpolo) Nederland – Hongarije met Kitty Lynn Joustra, Maartje Keuning, Bente Rogge en Lieke Rogge
Vanaf 15.00 uur: (Kajak) voorrondes met Martina Wegman
20.15 uur: (Hockey) Vrouwen: Nederland – Frankrijk met Felice Albers en Frederique Matla
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Zondag 28 juli
Vanaf 8.30 uur: (Badminton) gemengde groepswedstrijden met Selena Piek en Robin Tabeling
Vanaf 9.00 uur: (Roeien) Mannen: voorrondes vier zonder met Guus Mollee, Nelson Ritsema en Rik Rienks
Vanaf 9.00 uur: (Roeien) Vrouwen: voorrondes twee zonder en vier zonder met Veronique Meester en Tinka Offereins
Vanaf 9.30 uur: (Turnen) Vrouwen: kwalificatie met Sanna Veerman
Vanaf 10.30 uur: (Paardensport) met Sanne de Jong
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
Vanaf 12.00 uur (Tennis) met Tallon Griekspoor
Vanaf 12.00 uur (Zeilen) met Bart Lambriex en Floris van der Werken
Vanaf 15.30 uur: (Kajak) voorrondes met Martina Wegman
19.45 uur: (Hockey) Mannen: Nederland – Frankrijk met Jonas de Geus, Jip Janssen en Derck de Vilder
21.00 uur: (Handbal) Nederland – Angola met Tamara Haggerty, Yara ten Holte, Kim Molenaar, Nikita van der Vliet en Bo van Wetering
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Maandag 29 juli
Vanaf 8.30 uur: (Badminton) gemengde groepswedstrijden met Selena Piek en Robin Tabeling
Vanaf 9.00 uur: (Roeien) Voorrondes Holland acht met Mick Makker, Olav Molenaar, Ralf Rienks en stuurvrouw Dieuwke Fetter
9.00 uur: (Volleybal) Turkije – Nederland met Celeste Plak, Anne Buijs, Indy Baijens en Nika Daalderop
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
Vanaf 11.00 uur: (Paardensport) met Sanne de Jong
Vanaf 11.00 uur: (Zwemmen) 100 meter rugslag voorrondes met Kira Toussant
Vanaf 12.00 uur (Tennis) met Tallon Griekspoor
Vanaf 12.00 uur (Zeilen) met Bart Lambriex en Floris van der Werken
Vanaf 17.30 uur (Turnen) Mannen: teamfinale met Casimir Schmidt en Loran de Munck
18.30 uur: (Waterpolo) China – Nederland met Kitty Lynn Joustra, Maartje Keuning, Bente Rogge, en Lieke Rogge
19.45 uur: (Hockey) Vrouwen: Duitsland – Nederland met Felice Albers en Frederique Matla
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Dinsdag 30 juli
Vanaf 8.00 uur: (Triathlon) Mannen met Mitch Kolkman
Vanaf 10.00 uur: (Judo -81 kilo) met Frank de Wit
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
Vanaf 12.00 uur (Tennis) met Tallon Griekspoor
Vanaf 12.00 uur (Zeilen) met Bart Lambriex en Floris van der Werken
12.45 uur: (Hockey) Mannen: Groot-Brittannië – Nederland met Jonas de Geus, Jip Janssen en Derck de Vilder
14.00 uur: (Handbal) Nederland – Spanje met Tamara Haggerty, Yara ten Holte, Kim Molenaar, Nikita van der Vliet en Bo van Wetering
Vanaf 18.15 uur: (Turnen) Vrouwen: teamfinale met Sanna Veerman
19.05 uur: (3X3 Basketbal) Nederland – China met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Woensdag 31 juli
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
Vanaf 12.00 uur (Zeilen) met Bart Lambriex en Floris van der Werken
14.00 uur: (Waterpolo) Nederland – Australië met Kitty Lynn Joustra, Maartje Keuning, Bente Rogge en Lieke Rogge
17.30 uur (Hockey) Mannen: Duitsland – Nederland met Jonas de Geus, Jip Janssen en Derck de Vilder
18.35 uur: (3X3 Basketbal) Letland - Nederland met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
20.15 uur: (Hockey) Vrouwen: Nederland – China met Felice Albers en Frederique Matla
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Donderdag 1 augustus
09.00 uur: (Handbal) Nederland – Brazilië met Tamara Haggerty, Yara ten Holte, Kim Molenaar, Nikita van der Vliet en Bo van Wetering
Vanaf 10.00 uur: (Judo -100 kilo) met Michael Korrel
10.05 uur: (3X3 Basketbal) Nederland – Servië met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
Vanaf 11.00 uur (Zwemmen) 4x200 meter vrije slag series met Imani de Jong
Vanaf 12.00 uur (Zeilen) met Bart Lambriex en Floris van der Werken
14.05 uur: (3X3 Basketbal) Frankrijk - Nederland met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
17.00 uur: (Volleybal) Italië – Nederland met Celeste Plak, Anne Buijs, Indy Baijens en Nika Daalderop
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Vrijdag 2 augustus
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) Kogelslingeren kwalificatie metDenzel Comenentia en tienkamp met Rik Taam
10.30 uur: (Hockey) Mannen: Nederland – Spanje met Jonas de Geus, Jip Janssen en Derck de Vilder
10.35 uur: (3X3 Basketbal) Polen - Nederland met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
Vanaf 11.00 uur: (Windfoilen) met Luuc van Opzeeland
12.45 uur: (Hockey) Vrouwen: België – Nederland met Felice Albers en Frederique Matla
13.35 uur: (3X3 Basketbal) Nederland – Litouwen met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
19.10 uur: (Atletiek) 4x400 meter gemengd met Lieke Klaver en Isayah Boers
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Zaterdag 3 augustus
Vanaf 8.00 uur: (Judo) Gemengd team met Michael Korrel, Tornike Tsjakadoea en Frank de Wit
09.00 uur: (Handbal) Hongarije – Nederland met Tamara Haggerty, Yara ten Holte, Kim Molenaar, Nikita van der Vliet en Bo van Wetering
09.00 uur: (Volleybal) Nederland – Dominicaanse Republiek met Celeste Plak, Anne Buijs, Indy Baijens en Nika Daalderop
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) Polsstokhoogspringen kwalificatie met Menno Vloon en tienkamp met Rik Taam
10.30 uur: (Hockey) Vrouwen: Nederland - Japan met Felice Albers en Frederique Matla
19.05 uur: (3X3 Basketbal) Verenigde Staten - Nederland met Dimeo van der Horst en Arvin Slagter
Vanaf 19.00 uur: (Atletiek) Tienkamp met Rik Taam
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Zondag 4 augustus
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) 200 meter series met Tasa Jiya
18.30 uur: (Waterpolo) Canada - Nederland met Kitty Lynn Joustra, Maartje Keuning, Bente Rogge, en Lieke Rogge
Tekst gaat verder onder het artikel.
Lees ook
Maandag 5 augustus
Vanaf 8.00 uur: (Triatlon) Gemengde estafette met Mitch Kolkman
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) 400 meter series met Lieke Klaver
Dinsdag 6 augustus
Vanaf 9.30 uur: (Kanosprint) Voorronde met Selma Konijn
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) Verspringen kwalificaties met Pauline Hondema
Woensdag 7 augustus
Vanaf 9.30 uur: (Kanosprint) Voorronde met Selma Konijn
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) 800 meter series met Ryan Clarke en 100 meter horden series met Nadine Visser en Maayke Tjin-A-Lim
Donderdag 8 augustus
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) Zevenkamp met Anouk Vetter, kogelstoten met Jessica Schilder en 4x100 meter met Tasa Jiya
Vanaf 19.00 uur: (Atletiek) Zevenkamp met Anouk Vetter
Vrijdag 9 augustus
Vanaf 10.00 uur: (Atletiek) Zevenkamp met Anouk Vetter en 4x400 meter series met Lieke Klaver, Lisanne de Witte en Myrthe van der Schoot
Vanaf 19.00 uur: (Atletiek) Zevenkamp met Anouk Vetter
Vanaf 19.30 uur: (Synchroonzwemmen) Duet technische kür met Noortje en Bregje de Brouwer
Zaterdag 10 augustus
Vanaf 17.00 uur: (Baanwielrennen) Madison met Yoeri Havik
Vanaf 19.30 uur: (Synchroonzwemmen) Duet vrije kür met Noortje en Bregje de Brouwer